Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проведення особистого прийому громадян у січні-лютому 2017 року

09.03.2017

Особистий прийом громадян посадовими особами Головного управління здійснюється через громадські приймальні згідно графіків прийому громадян.

Громадяни мають можливість реалізувати своє конституційне право на особисте звернення на  виїзних прийомах громадян керівництвом  Головного управління ДФС у Житомирській області згідно графіка.

Графіки прийому постійно доводяться до відома громадян через власний субсайт, ЗМІ, на семінарах та розміщені на інформаційних стендах у відділеннях ОДПІ області та ЦОП, ГУ ДФС.

У січні-лютому 2017 року здійснено 10 особистих прийоми за зверненнями громадян (за відповідний період 2016 року проведено 5 прийомів).

Питання, що порушувались під час особистого прийому громадян, стосувались інформування про ухилення від сплати податків, реструктуризації податкового боргу, реєстрації та обліку платників податків, плати за землю та ін.

Під час особистого прийому на 9 звернень громадян було надано роз'яснення згідно чинного законодавства, одне звернення задоволено.

За вказаний період до органів ДФС в області повторні, неодноразові, колективні та масові звернення громадян на особистому прийомі не надходили. Скарги від громадян не надходили.