Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Митне оформлення за принципом «єдиного вікна»: майже фініш річного марафону

05.03.2018

З 1 лютого 2018 року запроваджено повноцінне функціонування принципу «єдиного вікна».

За період з 1 по 28 лютого поточного року Житомирською митницею ДФС за принципом «єдиного вікна» оформлено 90% митних декларацій.

Запровадження принципу “єдиного вікна” значно спростило митні процедури, зменшило час на їх проведення.

За результатами аналізу функціонування принципу «єдиного вікна» можна відзначити, що використання цієї системи стає основним способом спілкування підприємств з контролюючими органами та митницею. І при цьому важливо відмітити, що таке спілкування здійснюється за допомогою електронних систем, які дають можливість бізнесу уникати фізичного контакту з контролюючими органами та митницею, в автоматичному режимі обмінюватись інформацією про вантаж, який проходить через кордон України.

Мінімізуючи людський фактор при прийнятті рішень  контролюючими органами та митницею, дозволить значно знизити корупційні ризики та можливості для перевищення службових повноважень при перевірках.

Необхідно зазначити, що всі зміни до реалізації принципу “єдиного вікна” розробляються на прохання бізнесу, завдяки проведеним зустрічам, що дозволяють оперативно вирішувати їх проблемні питання та пропозиції.