Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Реагування на критичну публікацію в Інтернет-виданні "Житомир-info"

13.06.2014

Джерело, що оприлюднило критичну публікацію, та порушена проблема:

Інтернет-видання «Житомир-info», 11.06.2014.

«Працівники фірми «Санітас» скаржаться на протиправні дії житомирських податківців

Десятеро невідомих увірвалися в офіс компанії «Санітас» і почали вилучати документи – про це Житомир.infoповідомили співробітники фірми.

За словами юриста фірми, чоловіки не пред’явили посвідчень, повідомили, що проводять обшук у рамках кримінального провадження, яке стосуються фірми «Санітас», втім увійшли до офісу, який належить фірмі «Фармавіта» і почали вилучати документи там.

Крім того працівники скаржились на те, що податківці привезли з собою упереджених понятих, які не зважали на правопорушення.

Але слідчий запевнив журналістів, що обшук проводять саме в офісі фірми «Санітас» на підставі ухвали суду у рамках кримінального провадження, яке стосується ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах. Також він повідомив, що під час слідчих дій виявили документи, які стосуються судової ухвали і підлягають вилученню.

Колектив фірми «Санітас» вважає таку поведінку держслужбовців зухвалою, незаконною і збирається оскаржувати їх у суді».

 

Офіційна позиція ГУ Міндоходів:

 

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Житомирській області розслідується кримінальне провадження щодо службових осіб однієї з найбільших мереж аптек області, які ухилились від сплати податків до державного бюджету в особливо великих розмірах, за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України.

         У ході розслідування кримінального провадження встановлено, що керівництво підприємства з метою несплати до бюджету, соціальних та податкових платежів, проводить виплати працівникам підприємства заробітної плати у конвертах. Крім того, у діяльності підприємства застосована схема формування валових витрат підприємства за рахунок відображення у бухгалтерському та податковому обліках проведення псевдооперацій з придбання послуг у «підконтрольних» приватних підприємців.

Так, за інформацією оперативного управління ГУ Міндоходів області, 11.06.2014, на підставі ухвали суду, слідчим спільно з оперативними працівниками проведено обшук центрального офісного приміщення вказаної мережі.

Під час проведення обшуку працівниками податкової міліції виявлено та вилучено більше 10 конвертів, у яких містились кошти, із  зазначенням  номерів аптек, прізвищ громадян та сум необлікованої заробітної плати, також  відомості про виплату «чорнової зарплати» та бухгалтерські документи, що підтверджують перерахування коштів на «підконтрольних» приватних підприємців, з метою подальшого їх зняття та виплату через  «конверти».

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

ГУ Міндоходів у Житомирській області