Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Реагування на критичну публікацію в Інтернет-виданні "Житомир.info"

28.01.2014

Джерело, що оприлюднило критичну публікацію, та порушена проблема:

Інтернет-видання «Житомир.info», 09.01.2013:

В Житомирской области предприятию возместили свыше 1,2 млн. грн. налога на добавленную стоимость только после вмешательства прокуратуры.

Об этом Житомир.info сообщили в пресс-службе прокуратуры Житомирской области.

По результатам рассмотрения представления, внесенного прокуратурой Житомира, должностному лицу Житомирской областной государственной налоговой инспекции главного управления Миндоходов в области объявлен выговор, а предприятию возмещен налог на добавленную стоимость.

Установлено, что должностное лицо налоговой инспекции, в нарушение требований Налогового кодекса Украины, не возместило предприятиям почти 2 млн. грн. НДС.

Кроме этого, налоговики, в нарушение ст. 78 Налогового кодекса Украины, безосновательно проводили внеплановые выездные проверки предпринимателей.

По результатам рассмотрения представления предприятию уже возместили свыше 1,2 млн. грн. налога на добавленную стоимость.

http://www.zhitomir.info/news_130076.html

Офіційна позиція ГУ Міндоходів:

Фахівці Житомирської ОДПІ діяли в рамках законодавства

 У відповідь на публікацію Інтернет-видання «Житомир.info» «Житомирская прокуратура помогла предприятию вернуть 1,2 млн. грн. НДС, а налоговику – получить выговор» повідомляємо, що відділом контролю за декларуванням податку на додану вартість Житомирської ОДПІ було проведено документальну позапланову виїзну перевірку одного з ТОВ м. Житомира. Перевірка проводилася з дотриманням норм податкового законодавства, про що складено акт документальної виїзної позапланової перевірки від 17.10.2013 року.

У ході проведення перевірки у встановленому законодавством порядку було отримано податкову інформацію щодо формування платником сумнівного податкового кредиту, отриманому від підприємства-постачальника (контрагента).

У зв’язку з наявністю ризиків, керуючись вимогами  податкового законодавства, Житомирською ОДПІ направлено запит щодо підтвердження реальності здійснення операцій між  суб’єктами господарювання.

Після отримання підтверджуючої інформації щодо контрагента, яким здійснювались постачання послуг підприємству, відділом обліку та звітності податкових платежів та єдиного соціального внеску сформовано та надано до казначейської служби висновок про бюджетне відшкодування коштів на розрахунковий рахунок підприємства.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

ГУ Міндоходів у Житомирській області