Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

ПОДАТКІВЦЯМИ НАПРАВЛЕНО ДО СУДУ ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ, ВІДНОСНО ОРГАНІЗОВАНОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПУВАННЯ, ЧЛЕНИ ЯКОГО ЗАЙМАЛИСЬ НЕЛЕГАЛЬНИМ ВИРОБНИЦТВОМ СПИРТУ.

04.03.2021

ПОДАТКІВЦЯМИ НАПРАВЛЕНО ДО СУДУ ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ, ВІДНОСНО ОРГАНІЗОВАНОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПУВАННЯ, ЧЛЕНИ ЯКОГО ЗАЙМАЛИСЬ НЕЛЕГАЛЬНИМ ВИРОБНИЦТВОМ СПИРТУ.

Співробітниками ГУ ДФС у Житомирській області, спільно з управлінням стратегічних розслідувань Житомирської області Департаменту стратегічних розслідувань національної поліції України, нейтралізовано організоване злочинне угрупування, члени якого займались незаконним виготовленням та реалізацією спирту.

Правоохоронцями встановлено, що житель одного з районних центрів Житомирщини, не будучи суб'єктом підприємницької діяльності та не маючи спеціальних дозволів та відповідних ліцензій, на початку 2020 року організував злочинну групу, до складу якої залучив двох місцевих жителів, які займались виготовленням, транспортуванням та реалізацією спирту на території Житомирської та сусідніх областей.

Виробничі площі знаходились на околиці районного центру, діяльність здійснювалась у нічний час. Реалізація проводилась через низку посередників, оптовими партіями, за готівку.

Під час санкціонованих судом обшуків, правоохоронцями вилучено понад 1000 літрів спирту, майже 180 ємностей для його зберігання, інструменти для розливу, чорнову бухгалтерію.

Трьом організаторам нелегального бізнесу повідомлено про підозру у незаконному виготовленні, зберіганні, та транспортуванні з метою збуту спирту, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.28, ч.1 ст.204 ККУкраїни.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні закінчено, матеріали направлено до суду з обвинувальним актом.