Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

СПІВРОБІТНИКАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ГУ ДФС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО 1 МІЛЬЙОН 800 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ВІДШКОДУВАННЯ ДО БЮДЖЕТУ

26.02.2021

СПІВРОБІТНИКАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ГУ ДФС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО 1 МІЛЬЙОН 800 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ВІДШКОДУВАННЯ ДО БЮДЖЕТУ

1 мільйон 800 тисяч гривень відшкодовано до бюджету завдяки роботі податкової міліції Житомирщини. Так, співробітниками ГУ ДФС у Житомирській області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, викрито службових осіб одного з підприємств Житомирщини в ухиленні від сплати податків, що призвело до ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах.

Керівнику підприємства оголошено підозру про вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.212-1 КК України.

За даними слідства, службові особи вищевказаного підприємства не сплатили до бюджету єдиний соціальний внесок.

В результаті вжитих податківцями, на етапі досудового розслідування, заходів, податки та завдана державі шкода відшколовані у повному обсязі, до бюджету направлено 1.8 млн.грн.

Наразі кримінальне провадження направлено до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності керівника підприємства на підставі ч.4 ст.212-1 КК України у зв'язку з відшкодуванням завданих державі збитків.