Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

СПІВРОБІТНИКАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ГУ ДФС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО БЛИЗЬКО 150 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВІДШКОДУВАННЯ ДО БЮДЖЕТУ.

11.02.2021

СПІВРОБІТНИКАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ГУ ДФС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО БЛИЗЬКО 150 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВІДШКОДУВАННЯ ДО БЮДЖЕТУ.

 

Завдяки злагодженій роботі працівників ГУ ДФС у Житомирській області, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Житомирського гарнізону, у взаємодії з ДПС у Житомирській області, в рамках досудового розслідування кримінального провадження, до бюджету стягнено майже 150 мільйонів гривень.

Податківцями викрито посадових осіб одного з крупних підприємств області в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. До ЄРДР внесено відомості про вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України.

За даними слідства, службові особи вищевказаного підприємства в результаті фінансово-господарської діяльності з рядом контрагентів, ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах.

В результаті вжитих податківцями, на етапі досудового розслідування, заходів, до бюджету направлено близько 150 мільйонів гривень.

Наразі тривають слідчі дії. Заплановано скерування кримінального провадження до суду за ч. 4 ст. 212 КК України зі звільненням від кримінальної відповідальності у зв‘язку із погашенням завданних державі збитків.

Як зазначив в.о.начальника ГУ ДФС у Житомирській області Олександр Малахов - «Головним завданням підрозділів податкової міліції, на ряду з викриттям правопорушень, завжди було наповнення державного бюджету. Саме економічний ефект є основною складовою KPI кожного податкового міліціонера. І навіть після прийняття Верховною Радою України законопроектів про створення Бюро Економічної Безпеки та ліквідацію податкової міліції, ми до останнього дня будемо доводити свою фаховість як правоохоронців, що стоять на захисті економічних інтересів держави!»