Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області виявлено та нейтралізовано нелегальне виробництво фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів.

21.10.2020

Під час досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.204 КК України, в ході проведення слідчих дій співробітниками податкової міліції         ГУ ДФС у Житомирській області виявлено та нейтралізовано нелегальне виробництво  фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів.

«Виробничі площі» знаходились в гаражних приміщеннях, на території закинутих промислових зон одного із районних центрів Житомирщини.

Виготовлявся фальсифікат шляхом змішування низькоякісної сировини з базовими мастилами та іншими домішками, що значно збільшувало об’єм, водночас знижуючи властивості та характеристики «пального».

Реалізація сурогату проводилась за допомогою налагодженої схеми, через низку посередників, в нелегальних пунктах продажу, а також через авто-заправочні станції.

В ході санкціонованих судом обшуків податківцями вилучено автоматизовані лінії для змішування, велику кількість ємностей, об»ємом 200, 450, 1000 літрів, товарно-транспортні накладні чорнову бухгалтерію та ПММ.

Також було проведено обшуки на одній з нафтобаз області. За результатами обшуків вилучено паливно-мастильних матеріалів на суму понад 90 млн.грн.

 В даний час призначено ряд  експертиз з метою встановлення відповідності вилучених ПММ до вимог ДСТУ.