Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області, спільно з працівниками ГУ ДФС у м.Києві, виявлено та ліквідовано підпільну міні-фабрику в якій нелегально вироблялись суміші для кальяну.

28.08.2020

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області спільно з працівниами ГУ ДФС у м.Києві,  виявлено та ліквідовано підпільну міні-фабрику в якій нелегально вироблялись суміші для кальяну.

Незаконне виробництво функціонувало на території промислової зони,  недалеко від столиці та розташовувалось у закинутому складському приміщенні.

В ході огляду виробничих площ оперативниками виявлено та вилучено упаковочну лінію, фасувальні верстати, вакууматори, пристрої для змішування сурогату, велику кількість інгредієнтів, а саме – гліцерин, ароматизатори, глюкозно-фруктові рідини. Також виявлено фурнітуру для пакування , велику кількість тютюнової сировини низької якості та фасовану продукцію. Виробництво здійснювалося в жахливих антисанітарних умовах.

Реалізація сурогату проводилась через низку посередників, невеликими оптовими партіями.  Брендувався тютюн під марками відомих іноземних виробників.

Загальна кількість вилучених ТМЦ становить близько 15 млн. грн.

Проводяться слідчі для прийняття рішення згідно чинного законодавства, а також ряд експертиз з метою встановлення ступеню небезпеки вищевказаної «продукції» для життя та здоров'я споживачів.