Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Сергій Солодченко: Податкова міліція вже зараз перебудовує роботу, спираючись на посилення аналітичної складової

20.08.2020

Сергій Солодченко: Податкова міліція вже зараз перебудовує роботу, спираючись на посилення аналітичної складової

Про це сьогодні повідомив виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко під час урочистої селекторної наради за участі територіальних органів ДФС, яка була присвячена найвагомішим державним святам – Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України.

Він привітав колег, подякував їм за роботу та розставив основні акценти, пов’язані з діяльністю ДФС.

«Наша служба поступово змінюється. Для мене важливо – щоб кожен з вас усвідомлював принцип, за яким будується нова філософія роботи податкової міліції. Ми не втручаємось в роботу білого бізнесу, а зосереджуємо увагу на активній протидії «тіньовикам»! Це правило, за яким має працювати весь особовий склад податкової міліції. Виключень бути не може!», – зауважив Сергій Солодченко.

За словами керівника ДФС, нове бачення філософії роботи податкової міліції потребує удосконалення не лише зовнішньої взаємодії, але й, в першу чергу, внутрішніх процесів.

«Проаналізувавши організаційну структуру фіскальної служби виникла об’єктивна необхідність посилити аналітичну складову діяльності відомства. Тому, нещодавно, було затверджено нову структуру ДФС. Її побудовано з урахуванням необхідності роботи з великими масивами даних та ризиками. Аналітичні принципи роботи закладені й в основу функціонування Бюро економічної безпеки. Переконаний, що формуватись Бюро буде на базі податкової міліції.   Тому, ми з вами не будемо чекати прийняття закону. А вже зараз розпочинаємо працювати, спираючись на прогнозування ризиків та аналітику економічних процесів», – розповів в.о. Голови Державної фіскальної служби України.

За сумлінну службу, зразкове виконання обов’язків та з нагоди Дня Незалежності України, працівники центрального апарату Державної фіскальної служби України отримали подяки Міністерства фінансів України, подяки в.о. Голови ДФС, були присвоєні чергові звання працівникам податкової міліції. Також, керівник ДФС, дав доручення начальникам територіальних підрозділів Служби нагородити відзнаками та присвоїти чергові звання працівникам податкової міліції в регіонах, відповідно до наказів.

«Такі Свята – зайва нагода нагадати нам про єдність та незламність українського народу та держави. А також про єдність та підтримку в середині колективу. Сподіваюсь, що в найближчому майбутньому, ми зможемо відсвяткувати їх на будь-якій території України», – зауважив Сергій Солодченко та побажав колегам миру, добра та родинного затишку!