Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Окреслені головні акценти у діяльності податкової міліції Житомирщини

23.07.2020

В ГУ ДФС у Житомирській області відбулася нарада щодо підведення підсумків діяльності податкової міліції за 1 півріччя 2020 року. Нарада проводилась під головуванням в.о. начальника ГУ ДФС в області Олександра Малахова.

В нараді взяли участь керівництво, а також особовий склад ГУ ДФС у Житомирській області.

Основним лейтмотивом зібрання стало питання роботи податкової міліції в умовах реформування та кардинальних змін у якісному та кадровому складі.

Керівник довів до особового складу основні вимоги та нові орієнтири в роботі податкової міліції які були озвучені в.о. голови ГУ ДФС України Сергієм Солодченком в ході робочої наради, які відбулася в Києві за участю керівників територіальних підрозділів ДФС України.

Олександр Малахов наголосив, що суспільство вимагає від ДФС реформ, саме тому ми змінюємо філософію своєї діяльності. Має відбутися перехід до виконання своїх функцій без зайвого впливу на білий бізнес, при посиленні боротьби з порушниками Закону.

Керівник зазначив, що кількісні показники в роботі мають відійти у минуле. Головне – це фінансовий результат, який ДФС дає державі.

«Необхідно переформатувати підходи в роботі, відходити від практики орієнтування на кількісні показники та зосереджувати зусилля на якісних. Тобто на направленні кримінальних проваджень до суду та відшкодуванню до бюджету завданих державі збитків» - зазначив керівник ГУ ДФС у Житомирській області.

Загалом, на нараді було проінформовано про результати роботи відомства у першому півріччі 2020 року. Кожен керівник доповів про стан справ в ввіреному йому підрозділі та про напрацювання у протидії економічним злочинам.

У підсумку заходу були окреслені головні акценти у діяльності податкової міліції Житомирщини до кінця року серед яких: неухильне дотримання букви закону, забезпечення фінансового результату роботи, відпрацювання тяжких та особливо тяжких злочинів, нетерпимість до проявів корупції.