Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Cпівробітниками податкової міліції Житомирщини та Київщини виявлено та ліквідовано масштабну схему ухилення від сплати податків при реалізації ювелірних виробів

03.03.2020

Житель столиці, уродженець житомирської області, організував  схему ухилення від сплати податків, суть якої полягала у використанні реквізитів більше п'яти десятків фізичних осіб-підприємств 2 групи оподаткування  при виробництві та реалізації ювелірних виробів.

Кошти від реалізації перераховувались на розрахункові рахунки організатора нелегального бізнесу.

В рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, на підставі отриманих ухвал суду, слідчими СУФР ГУ ДФС у Київській області та працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Житомирській області проведено десять обшуків у місцях продажу ювелірних виробів та безпосередньо на самому виробництві.

В ході обшуків вилучено ювелірні вироби із срібла, зливки золота та золоті заготовки загальною вагою  33,5 кг. на загальну суму більше 17 млн. грн., а також комп'ютерну техніку, жорсткі диски та «чорнову» бухгалтерію.

Розслідування проводиться СУФР ГУ ДФС у Київській області.