Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Житомирщині на соціальні виплати спрямовано 2 мільярди 813 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

18.07.2019

За січень-червень цього року надходження з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 2 млрд. 813 мільйонів гривень.

Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень – червень минулого року на 18,4 відс., або на 437,5 млн.гривень.

У червні 2019 року забезпечено надходжень 544,7 млн.грн ЄСВ, що  на 13,3відс., або на 64,1 млн.грн. перевищує показник червня минулого року. Динаміка з надходжень є стабільно позитивною протягом шести місяців цього року.

Своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати. 

Головне управління ДФС у Житомирській області й надалі контролюватиме дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у

Житомирській області