Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Новий Державний реєстр РРО

04.06.2019

Головне управління ДФС у Житомирській області повідомляє, що ДФС України наказом від 15.05.2019 №392 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (далі – Державний реєстр РРО).

Оновлений Державний реєстр РРО містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена, у кількості 179 моделей.

В окремому розділі наведено Перелік 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь у експериментальному проекті.

У додатку до вказаного наказу наводиться Перелік РРО, виключених з Державного реєстру РРО в 2016 – 2018 роках, експлуатація яких не дозволяється.

Новий Державний реєстр РРО розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України, за посиланням:  http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/320822.html.

ГУ ДФС у Житомирській області звертає увагу, що наказ ДФС України від 26.03.2019 №247 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» втратив чинність.

 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області