Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У пункті пропуску «Виступовичі» вилучено цигарки без акцизних марок

17.05.2019

110 пачок цигарок з фільтром без акцизних марок білоруського виробництва виявлено митниками спільно з прикордонниками у громадянина Молдови, який намагався перемістити через митну територію України транзитом, прямуючи з Російської Федерації до Молдови.

 Працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил, тютюнові вироби вилучено до винесення судом рішення за справою.

 Довідка. Відповідно до ч. 2 ст. 376 Митного кодексу України громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування у кількості із розрахунку на одну особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.

 

Нагадуємо, що з 01.01.2018 набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, відповідно до статті 191 якого у разі ввезення на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі товарів (крім підакцизних товарів та особистих речей), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України фізичною особою, яка була відсутня в Україні менше ніж 24 години або яка в'їжджає в Україну частіше одного разу протягом 72 годин, базою оподаткування податком на додану вартість є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, що перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті. 

 При проходженні митного кордону посадові особи Житомирської митниці ДФС просять Вас не намагатися ввезти до України заборонені та обмежені до ввезення товари або продукти харчування понад встановлені норми та здійснювати декларування всіх товарів які можуть бути предметом оподаткування.

 

   Житомирська митниця ДФС