Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

День вишиванки - єднає Україну!

16.05.2019

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки - свято, що уособлює в собі духовне багатство, високу мудрість і нерозривний зв’язок багатьох поколінь українців.

 

 

Шануючи традиції свого прадавнього народу, 16 травня фахівці Головного управління ДФС у Житомирській області продемонстрували різнобарв’я  українського національного вбрання на своїх робочих місцях.

Адже кожна українська вишиванка, незалежно від місця і часу створення, й до сьогодні є атрибутом духовно багатої культури народу, історія якого втілена різними барвами та неодмінним відродженням. Це унікальний творчий витвір, що формувався впродовж століть як свідчення особливого характеру самобутнього, гордого, працелюбного і незалежного народу. Через мову символів, орнаменту та кольорів українські жінки здавна передавали знання, досвід і цінності свого народу прийдешнім поколінням.

«Приємно бачити, що і в нашому колективі живуть споконвічні українські традиції, отож щиро вітаю вас зі святом та зичу всім нам, насамперед, миру, порозуміння, гармонії, щирих та надійних друзів і однодумців», - сказав, вітаючи колег, начальник ГУ ДФС в області Олександр Лавров.

 В продовження славних традицій, любові до свого Житомира, яке поєднує в собі такі благанні слова, як - жито і мир, із рушників, які виготовили власноруч майстрині - коллеги та їх родини, проведений флешмоб. Понад із 40 рушників на лоні природи було викладено назву любимого міста  - ЖИТОМИР, та ще із 20 рушників яскраві сонячні промені, як символ вічного життя. Також колеги декларували рядки поезії, яка славить одвічні цінності -Україну, матір, вишиванку.

 

      


Сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області