Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Житомирська митниця ДФС: У пункті пропуску «Виступовичі» вилучено медичний препарат

16.05.2019

У пункті пропуску «Виступовичі» вилучено пігулки «Ф-м», що містять речовини психотропної дії, які намагалася перемістити громадянка Молдови порушивши порядок ввезення лікарських засобів на митну територію України. 

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 472 Митного кодексу України, на підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол за яким вилучено 50 пігулок.

 

Довідка. Обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів встановлені постановою Кабінету Міністрів України  від 23.05.2012 №458, згідно з  дозволено ввозити на митну територію України лікарські засоби, які переміщуються в ручній поклажі та/або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадянина, в таких обсягах: 

- у кількості, що не перевищує п'яти упаковок кожного найменування на одну особу (крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини);

- у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім'я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров'я.

Звертаємо увагу, особисті речі, визначені статтею 370 МКУ, звільняються від оподаткування митними платежами при ввезенні (пересиланні) їх громадянами на митну територію України відповідно до пункту 10  статті 374  МКУ.  

 

                                                                               Житомирська митниця ДФС