Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Представники закладів освіти дізнавалися про податкові новації

10.05.2019

Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування традиційно запрошує фахівців податкової служби щоб донести до слухачів застосування норм податкового законодавства та його новації. На цей раз аудиторією слухачів були економісти, бухгалтери закладів освіти міста Житомира.

У заході взяли участь начальник відділу адміністрування єдиного внеску Житомирського управління Тетяна Лебідь, начальник відділу адміністрування податку на прибуток, взаємодії з питань трансфертного ціноутворення та моніторингу звітності Головного управління Іван Гичко.

У своїх виступах фахівці служби прокоментували основні особливості, які виникають при адмініструванні, нарахуванні єдиного соціального внеску, відповідальність за несвоєчасну сплату, правильності заповнення звітів про використання доходів неприбуткових організацій, особливостей заповнення фінансової звітності, та ряд інших актуальних питань.

Донесення до слухачів роз’яснень з діючого податкового законодавства та змін до нього і надалі буде проводитись фахівцями податкової служби області.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області