Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Місцеві бюджети Житомирщини отримали майже 1,9 мільярдів податків та платежів

07.05.2019

За січень-квітень цього року платники податків Житомирщини сплатили до місцевих бюджетів 1 мільярд 972 мільйонів гривень. Доходи місцевих бюджетів порівняно з відповідним періодом минулого року зросли на 347 мільйонів, або на 21 відсоток.

Виконання завдання органів місцевого самоврядування забезпечено на рівні 102 відсотків, додатково надійшло 41 мільйон гривень.

В структурі надходжень найбільшу суму складає податок на доходи з фізичних осіб, а це з початку року – 1 мільярд 315 млн. гривень, що у порівнянні із відповідним періодом минулого року більше на 228 млн. гривень. Питома вага податку на доходи з фізичних осіб у загальних надходженнях до місцевих бюджетів становить понад 67 відсотків.

Окрім того, до місцевих бюджетів з початку року надійшло: єдиного податку – 276,7 млн.грн., земельного податку та орендної плати – 196,3 млн.грн., акцизного податку – 50,5 млн.грн.

Фахівці ГУ ДФС області звертають увагу платників податків щодо відповідального виконання своїх обов’язків: вчасно та в повному обсязі сплачувати податки, збори, платежі до бюджету, не виплачувати зарплатню в «конвертах», оформлювати працівників офіційно. А найманим працівникам рекомендуємо утриматися від сумнівного, неофіційного заробітку без майбутнього.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області