Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Житомирські митники вилучили лікарські засоби

09.04.2019

У пункті пропуску «Виступовичі - Нова Рудня» працівники Житомирської митниці ДФС спільно з прикордонним відділом «Овруч» Житомирського загону у ході проведення прикордонно-митного контролю у водія транспортного засобу «VOLKSWAGEN  PASSAT» виявили 80 таблеток з діючою речовиною – фенобарбітал.

Громадянин Молдови обрав смугу руху "зелений коридор" слідуючи з Росії до Молдови і не вніс інформацію про переміщуваний товар у митну декларацію, склавши його у речовій сумці без ознак приховування, тим самим порушивши встановлений порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, при ввезенні обмежених до переміщення  товарів через митний кордон України

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України, товар вилучено.

Довідка. Ввезення лікарських засобів, відповідно до Закону України „Про лікарські  засоби” № 123/96-ВР від 04.04.1996 зі змінами та доповненнями, без відповідних сертифікатів заборонено. Порядок ввезення громадянами лікарських засобів, а також їх обсяги визначено Постановою КМУ № 458 від 23.05.2012 року „Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів та спеціального дитячого харчування”.

                                                                   Житомирська митниця ДФС