Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Місцеві бюджети Житомирщини отримали від малого бізнесу понад 180 мільйонів гривень єдиного податку

21.03.2019

За два місяці цього року до місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 183,2 мільйони гривень єдиного податку.

Місцеві громади отримали у своє розпорядження  на 30,2 млн.грн. більше надходжень єдиного податку, порівняно з відповідним періодом минулого року. Завдання по наповненню місцевих бюджетів виконано на 108,4 відсотків, додатково до плану надійшло 14,2 мільйонів гривень.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи - підприємці, які сплатили 132,9 мільйони гривень, юридичні особи – спрощенці додали 23,5 мільйонів гривень, від сільгосптоваровиробників – 26,8 мільйонів гривень єдиного податку.

Позитивна динаміка зі сплати єдиного податку спостерігається за усіма категоріями платників, що обрали спрощену систему оподаткування.

У Головному управлінні ДФС у Житомирській області відзначають, що сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області