Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сплачуєте за навчання – звертайтесь за податковою знижкою

18.03.2019

В Головному управлінні ДФС у Житомирській області нагадують, що законом України від 3 липня 2018 року № 2477 «Про внесення змін до Податкового кодексу України» у підпункті 166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу було розширено перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки. 

Витрати у вигляді суми коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів освіти, крім витрат, понесених на здобуття середньої професійної або вищої освіти, доповнено витратами на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної освіти. 

Підтвердженням отриманих освітніх послуг є угода, яку платник складає із закладом освіти. В такій угоді має бути зазначено: хто надає послугу, хто її отримує, яка сума та термін надання послуги. 
Звертаємо увагу, що угоди та розрахункові документи, які підтверджують сплату коштів, платник має зберігати протягом трьох років. 

Таким чином, у 2019 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2018 року, подають податкову декларацію до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку, до 31 грудня 2019 року (включно). Разом із декларацією подаються документи для підтвердження витрат, що згідно чинного законодавства належать до податкової знижки.