Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Автовласники Житомирщини поповнили місцеву скарбницю на 690 тис. гривень

12.03.2019

У січні-лютому 2019 року до місцевих бюджетів Житомирської області надійшло 690,4 тис. гривень транспортного податку. Зокрема, від юридичних осіб надійшло – 524,9 тис.грн, від фізичних – 165,5 тис. гривень. Доведений індикативний показник виконано на 122,5 відсотки.У порівнянні із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 13,6 відсотка, або на 82,8 тис.гривень.

За лютий цього року надходження по транспортному податку склали 281,5 тис. грн, індикативний показник виконано на 184 відсотки.

ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Транспортний податок сплачується юридичними особами за місцем реєстрації об'єктів оподаткування  авансовими внесками щокварталу, до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються у річній податковій декларації з транспортного податку. Зараховується податок до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області