Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Житомирщині на соціальні виплати спрямовано понад 836 млн гривень єдиного соціального внеску

12.03.2019

За два місяці 2019 року надходження з єдиного соціального внеску склали понад 836 млн. грн. У Головному управлінні фіскальної служби області відзначають, що у порівнянні із відповідним періодом минулого року темп росту відрахувань ЄСВ склав 19,4 відсотки, а у грошовому виразі перевищив досягнутий показник понад 135 мільйонів гривень.

У лютому 2019 року забезпечено надходження 442,3 млн.грн ЄСВ, що  на 18,1%, або на 67,9 млн.грн. більше лютого минулого року. Динаміка з надходжень є стабільно позитивною протягом двох місяців цього року.

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати. 

Головне управління ДФС у Житомирській області й надалі контролюватиме дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області