Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проблемні питання податкової звітності обговорили з представниками бізнесу Житомирщини

12.02.2019

Нещодавно для представників громадських організацій, фізичних осіб підприємців, членів громади міста Житомира, які мають статус внутрішньо переміщеної особи та ветеранів АТО, а також  жінок-підприємців, за ініціативи Регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області, було проведено засідання круглого стілу на тему: «Податкова звітність: питання-відповіді».

Учасників зустрічі найбільше хвилювали питання отримання пільг та сприятливих умов роботи в бізнесі вразливих груп населення, податкова звітність громадських організацій, ведення бізнесу жінками-підприємцями.

На запитання учасників засідання круглого столу відповідали фахівці Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області –  заступник начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Тетяна Каплан та головний державний ревізор-інспектор  відділу податків і зборів з фізичних осіб Тетяна Лебідь.

Зустріч пройшла конструктивно та допомогла учасникам заходу в більш глибшому розумінні податкового законодавства та вирішенню проблемних питань.