Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Нещодавно фахівці обласного фіскального відомства прийняли участь у спільній нараді з питання „Проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення”

11.02.2019

В рамках  взаємодії органів виконавчої влади щодо обміну інформацією, необхідної для обчислення і справляння плати за землю, 6 лютого 2019 року за ініціативи Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області проведено спільну нараду з питання «Проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення».

Участь у нараді взяли начальники відділів адміністрування екологічного податку та рентної плати, місцевих податків і зборів ГУ ДФС у Житомирській області Геннадій Вручинський та Житомирського управління Катерина Сімян та фахівці територіальних органів фіскальної служби області.

В ході наради керівник Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області повідомив присутнім, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 105 впродовж 2018 року проводились роботи по проведенню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, яка вже затверджена наказом Мінагрополітики України від 16.11.2018 №552 та набула чинності з 1 січня 2019 року. Вперше після 1995 року оцінено всі землі сільськогосподарського призначення на території України (крім земель у межах населених пунктів) та з 2019 року відпадає необхідність складання технічних документацій з оцінки по окремим земельним ділянкам сільськогосподарського призначення, які виготовлялись для визначення розмірів орендної плати, земельного податку, державного мита та інших обов’язкових платежів. Всі дані про загальнонаціональну нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення зведено в єдиний масив та створено портал-дзеркало із можливістю онлайн-розрахунку нормативної грошової оцінки по зареєстрованим у Державному земельному кадастрі земельним ділянкам (https://ngo.land.gov.ua).

Під час наради було проведено презентацію роботи даного порталу та на конкретних прикладах здійснено розрахунок нормативної грошової оцінки земельних ділянок (в тестовому режимі).

Наприкінці наради було наголошено на поглибленні співпраці органів виконавчої влади відповідно до постанови КМУ від 01.08.2006 № 1066.

Сектор комунікацій ГУ ДФС

 у Житомирській області