Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Житомирською митницею ДФС упереджено факт легалізації на митній території України транспортного засобу з підробленим ідентифікаційним VIN-кодом

22.01.2019

Співробітниками Житомирської митниці ДФС під час здійснення митного огляду легкового автомобіля VOLKSWAGEN GOLF, на кузові були виявлені явні ознаки зміни ідентифікаційного коду (VIN).

За цим фактом до органів поліції надіслане відповідне повідомлення про протиправне діяння, що містять ознаки злочину передбачені ст. 290 Кримінального кодексу України (знищення, підробка або заміна ідентифікаційного номера, номерів двигуна, шасі або кузова, або заміна без дозволу відповідних органів номерної панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу караються штрафом від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років).

Транспортний засіб вилучений працівниками Національної поліції, відтепер власник позбавлений права розпоряджатися та використовувати автомобіль.

Звертаємо увагу громадян, що Міністерством внутрішніх справ відкрито онлайн сервіс про транспортні засоби та їх власників на основі відкритих даних Єдиного державного реєстру МВС.

 

Житомирська митниця ДФС