Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В результаті контрольно – перевірочних заходів підрозділом аудиту виявлено та упереджено несплату 102,2 млн. грн. податків

18.01.2019

Протягом 2018 року органами ДФС області проведено 650 перевірок, з них: 102 планових, 226 позапланових документальних перевірок та 322 - фактичні перевірки. Перевірками охоплено платників податків, які за результатами господарської діяльності мають найбільші ризики несплати до бюджету податків та зборів, обов'язкових платежів.

Так, позаплановими перевірками охоплено 143 СГ по яких отримано повідомлення банків щодо порушення строків розрахунків у сфері ЗЕД, по 46 СГ розпочато процедуру реорганізації або припинення, 18 перевірок з питань митного аудиту, 7 платників податків, якими не подано в установлені строки звіт про контрольовані операції, 7 СГ по яких отримано рішення суду на проведення перевірки, 2 перевірки СГ на прохання платника, 2 перевірки СГ – в разі отримання звіту про контрольовані операції, 1 перевірка  в разі подання до акту перевірки заперечень та/або додаткових документів в порядку, визначеному п. 44.7 ст. 44 ПКУ.

В результаті контрольно – перевірочних заходів здійснених підрозділом аудиту ГУ ДФС у Житомирській області виявлено та упереджено несплату податків на суму 102,2 млн. грн. Забезпечено погашення грошових зобов’язань у сумі 32,9 млн. грн.

Крім того, зменшено збитки на 39,4 млн.грн., чим упереджено зменшення об’єкту оподаткування податком на прибуток в наступних податкових періодах.

Також повідомляємо, що з 1 січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23.11.2018 № 2628-VІІІ.

Вказаним Законом, зокрема внесено зміни до абзацу першого пунктів 86.7 та 86.8 статті 86 Податкового кодексу України, які з 1 січня 2019 року мають наступну редакцію:

п.86.7. У разі незгоди платника податків або його представників з висновками перевірки чи фактами і даними, викладеними в акті (довідці) перевірки, вони мають право подати свої заперечення та/або додаткові документи в порядку, визначеному пунктом 44.7 статті 44 цього Кодексу, до контролюючого органу, який проводив перевірку платника податків, протягом 10 робочих днів з дня, наступного за днем отримання акта (довідки). Такі заперечення та/або додаткові документи розглядаються контролюючим органом протягом семи робочих днів, що настають за днем їх отримання (днем завершення перевірки, проведеної у зв'язку з необхідністю з'ясування обставин, що не були досліджені під час перевірки та зазначені у зауваженнях), та платнику податків надсилається відповідь у порядку, визначеному статтею 58 цього Кодексу, для надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень. Платник податків (його уповноважена особа та/або представник) має право брати участь у розгляді заперечень та/або додаткових документів, про що такий платник податків зазначає у запереченнях та/або листі про надання додаткових документів в порядку, визначеному пунктом 44.7 статті 44 цього Кодексу.

п.86.8. Податкове повідомлення-рішення приймається керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків, його представнику або особі, яка здійснювала розрахункові операції, акта перевірки у порядку, передбаченому статтею 58 цього Кодексу, для надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень, а за наявності заперечень посадових осіб платника податків до акта перевірки та/або додаткових документів, поданих у порядку, визначеному пунктом 44.7 статті 44 цього Кодексу, приймається з урахуванням висновку про результати розгляду заперечень до акта перевірки та/або додаткових документів - протягом трьох робочих днів, наступних за днем розгляду заперечень та/або додаткових документів і надання (надсилання) письмової відповіді платнику податків.

 Сектор комунікацій ГУ ДФС

 у Житомирській області