Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Із 157 скарг на рішення фіскальної служби Житомирщини, понад 90 відсотків – залишено без змін

06.12.2018

Протягом 11 місяців 2018 року до фіскальної служби Житомирщини надійшло 20 скарг від платників податків. Ними вони оскаржували 20 податкових повідомлень-рішень та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій.

Як інформує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Житомирській області Наталія Туман, за результатами розгляду скарг платників податків ДФС України прийнято рішення за яким, 13 скарг задоволено частково, 9 скарг задоволено повністю. Ще 8 скарг, на даний час, перебувають на розгляді, тож і остаточне рішення за ними не прийнято. Решта скарг платників податків, або понад 90 відсотків від загальної кількості, залишено без задоволення та відповідно податкові повідомлення-рішення та рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій ГУ ДФС у Житомирській області – без змін. Відтак, фахівцями управління за цими скаргами підготовлено та направлено до ДФС України відповідні висновки та матеріали перевірок.

За словами посадовця найчастіше, у скаргах, що отримала ГУ ДФС у Житомирській області, платники оскаржували податкові повідомлення-рішення про визначення суми грошового зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, орендної плати, податку на прибуток, податку на додану вартість, штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, акцизних накладних, несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов’язання та рішення про застосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства.

Поряд із цим за звітний період платники податків регіону подали до ДФС України 17 cкарг на рішення ГУ ДФС у Житомирській області про застосування штрафних санкцій за неподання, несвоєчасне подання, подання за невстановленою формою звітності, передбаченої Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Наразі 1 скарга задоволено повністю, 1 – частково, а решта – залишено без задоволення.

Юридичне управління ГУ ДФС у Житомирській області