Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В ГУ ДФС у Житомирській області відбувся брифінг з питань легалізації трудових відносин

11.10.2018

Днями у приміщенні ГУ ДФС у Житомирській області із представниками провідних засобів масової інформації Житомира та області проведено брифінг на тему: «Легалізація заробітної плати - важлива складова сьогодення».

Начальник управління податків та зборів з фізичних осіб Денис Омельянчук проінформував громадськість про вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері занятості населення».

Зокрема відмітив, що в період з 5 вересня по 5 жовтня Головним управлінням ДФС у області проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності оформленням трудових відносин, відповідно до норм законодавства.

Наразі, контролюючими органами проводяться перевірки, щодо виявлення неоформлених найманих працівників.

За порушення трудового законодавства у 2018 році для роботодавців загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 111 690 гривень.

Головне управління ДФС у Житомирській області рекомендує роботодавцям, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин забезпечити виконання вимог трудового законодавства відповідно до Кодексу законів про працю України - акцентував Денис Омельянчук. 

 Сектор комунікацій ГУ ДФС