Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

За дев’ять місяців від платників податків до Зведеного бюджету надійшло 6,8 млрд. гривень податків і зборів

03.10.2018

Саме така сума податків і зборів надійшла за дев’ять місяців цього року до Зведеного бюджету від платників податків Житомирщини. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сума надходжень збільшилася на 25,3 відсотка, або 1,4 млрд. гривень.

За січень-вересень поточного року до загального фонду Державного бюджету перераховано 2,9 мільярдів гривень. У порівнянні із відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 653 млн.грн., або 28,2 відсотків.

До Місцевих бюджетів платники Житомирщини спрямували 3,9 млрд. гривень. У порівнянні, за цей період минулого року, надходження збільшились на 734,1 млн.грн., або 23,1 відсотків.

За вересень 2018 року надійшло 3,6 млрд. гривень податку на доходи фізичних осіб, військового збору 257,4 млн.грн., представники малого і середнього підприємництва перерахували 493 мільйони гривень єдиного податку, плати за землю  371 мільйон гривень. 

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за девять місяців цього року  зібрано 3,5 млрд. гривень, в т.ч. за вересень 395 млн.грн. Порівняно з аналогічним періодом 2017 року надходження зросли на 764 мільйонів гривень, індикативний показник виконано на 114,1  відсотка.

 

Сектор комунікацій ГУ ДФС

у Житомирській області