Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З початку року до бюджету надійшло понад 2,7 млрд грн єдиного внеску

09.08.2018

Протягом січня-липня поточного року роботодавці Житомирської області спрямували до державних соціальних фондів 2 млрд 780 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У порівнянні із відповідним періодом минулого року темп росту відрахувань ЄСВ склав 128,5 відсотків, і у грошовому виразі перевищив досягнутий показник на 616 мільйонів гривень.

Зокрема, у липні 2018 року  забезпечено 404 млн грн єдиного внеску. Порівняно з липнем 2017 року цей показник зріс на 84 млн грн, або 26,2 відсотки.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування. 

Головне управління ДФС у Житомирській області й надалі контролюватиме дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог.

Сектор комунікацій ГУ ДФС

У Житомирській області