Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Житомирська митниця ДФС: вилучено автомобіль NІSSAN з польською реєстрацією

07.08.2018

Житомирська митниця ДФС спільно з Управлінням захисту економіки в Житомирській області вилучили у громадянина України транспортний засіб з польською реєстрацією через підроблене доручення на користування автомобілем. Водій транспортного засобу намагався ввезти на митну територію України автомобіль NІSSAN.

Для здійснення митного контролю та митного оформлення в пункті пропуску «Виступовичі» водій подав закордонний паспорт, реєстраційний талон, нотаріальне доручення на право користування цим автомобілем.

Під час проведення митного контролю у митників виникла підозра, що документ, за яким водій намагався ввезти в Україну автомобіль, є підробленим. Отже було прийнято  рішення здійснити перевірку автентичності документів поданих громадянином України, як підставу для переміщення  автомобіля.

На відправлений офіційний запит управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії до Канцелярії нотаріальної контори, яка засвідчувала доручення на користування, отримали підтвердження, що документ є підробленим.

Таким чином, було встановлено факт переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю і поданням органу доходів і зборів доручення на право користування автомобілем, одержаного незаконним шляхом.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією. Щодо громадянина України складено протокол про порушення митних правил.

                                                                                              Житомирська митниця ДФС