Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Головне управління ДФС у Житомирській області привітало переможців обласного конкурсу «Юний податківець»

16.05.2018

Днями, в урочистій атмосфері, в конференц-залі Житомирського національного агроекологічного університету нагородили переможців обласного конкурсу «Юного податківця», засновниками та організаторами якого були Житомирський національний агроекологічний університет, Головне управління ДФС у Житомирській області та Управління освіти і  науки Житомирської ОДА.

Метою проведення такого конкурсу серед учнів та випускників шкіл було вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків, зборів, платежів у житті держави. Не менш важливою позицією є допомога молоді стати успішними громадянами і чесно виконувати свої податкові обов’язки.

З вітальним словом до переможців звернулася заступник начальника ГУ ДФС в області Ірина Свєтяш: «Рада вітати усіх учасників та переможців, які взяли активну участь у конкурсі. Сприйняття світогляду та мислення молодих перспективних випускників шкіл та учнів у творчому вирішенні завдань з податкової тематики – це наше майбутнє. Адже формування податкової культури та економічного добробуту країни на разі є найактуальнішим у нашому житті».

Конкурсній комісії не легко прийшлось попрацювати, щоб визначити переможців, хоча, як відзначила завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області Ірина Дембіцька : «Схвально, що кожен учасник – це вже переможець! Ми готові допомогти учням реалізувати свої творчі здібності, та оцінити глибоке розуміння про податки, патріотизм, фантазію, креатив та майстерність».

Розкриття податкової тематики було представлено у 8 номінаціях, серед них такі змістовні, як «Три кроки покращення роботи Державної фіскальної служби і три кроки ДФС назустріч бізнесу», «Податки - це гроші, які повертаються кожному громадянину України». Але найбільшу творчість учасники виявили про податки - фарбами у малюнках.

Щирі, веселі посмішки від учасників та переможців конкурсу та дипломи, подарунки та солодощі від Головного управління ДФС у Житомирській області створили святкову атмосферу та надихнули усіх учасників свята.                                                          

Сектор комунікацій

ГУ ДФС у Житомирській області