Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Житомирські митники вилучили таблетки з психотропними речовинами

10.05.2018

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Виступовичі» митного поста «Північний» у громадянина Молдови працівниками Житомирської митниці ДФС у співпраці з працівниками Житомирського прикордонного загону виявлено лікарські засоби з вмістом психотропних речовин.

Громадянин Модови, що слідував до України у якості пасажира мікроавтобуса  «Mercedes Sprinter», намагався провезти через кордон препарати, обіг яких обмежено законодавством України.  Під час проведення митно-прикордонного контролю в особистих речах вилучено 100 таблеток «Феназепаму». Про наявність таблеток громадянин не заявив за встановленою формою як усно так і письмово у митній декларації з наміром перемістити їх через митний кордон без обов’язкового письмового декларування.

Відносно правопорушника складений протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучені.