Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сервіс «Пульс» - швидка допомога платникам податків!

13.03.2018

Сервіс “Пульс» Державної фіскальної служби України приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання (далі - Заявники) щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів (далі - Інформація).

За січень-лютий 2018 року по податковому напрямку на сервіс «Пульс» надійшло 10 звернень, із них:   1 звернення стосовно реєстрації платником ПДВ, 5 звернень щодо подання Заяви про приєднання до Договору про визнання електронних документів, 1 звернення щодо подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування, 2 звернення щодо функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, 1 звернення щодо бюджетних рахунків.

З порушених питань платникам податків надано роз’яснення.

«Пульс» працює в режимі швидкої допомоги платникам податків, адже це гарантований двосторонній зв’язок. Також, це ефективний засіб вирішення питань і повноцінний консультаційний центр.

Телефонний сервіс «Пульс» створений насамперед для подолання корупції в лавах відомства, попередження неякісного обслуговування, ліквідації будь-яких перешкод, що стоять на заваді підприємницької діяльності суб’єктів господарювання.

Заявники можуть надавати Інформацію за телефоном 0-800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua.

Сектор комунікацій

ГУ ДФС у Житомирській області