Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зустріч із представниками спілки ветеранів афганської війни, учасників та ветеранів АТО

13.02.2018

У Головному управлінні ДФС у Житомирській області  відбулась зустріч Олександра Лаврова з активом обласних громадських організацій ветеранів війни Житомирської області, зокрема з представниками від Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни, Житомирської обласної спілки учасників ветеранів АТО, ГО «Спілка учасників та ветеранів АТО «Союз Воїнів Добра», Житомирської обласної спілки учасників ветеранів АТО.

Метою зустрічі  представників громадських організацій, спілок ветеранів було обговорення проблем, які виникають в учасників бойових дій, питання, які потребують вирішення: реєстрація приватним підприємцем, поновлення ідентифікаційного номера та деякі соціальні питання.

За словами Юрія Панасюка такі зустрічі, як сьогодні, є продуктивними тому, що ми можемо звернутися до влади зі своїми питаннями, а влада має змогу почути їх з перших вуст, і в разі потреби – відреагувати конкретною допомогою.

На завершення зустрічі, представники громадських організацій ветеранів війни Житомирської області вручили Олександру Лаврову Подяку за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху та захист державного суверенітету України. Олександр Лавров висловив слова подяки за започатковану конструктивну роботу, бажання про плідну, системну співпрацю між Головним управлінням ДФС та громадськістю області, що сприятиме підвищенню якості прийнятого діалогу, дискусій, створенню атмосфери довіри влади та громадськості.

                                                                      Сектор комунікацій відділу організації роботи

                                                           ГУ ДФС у Житомирській області