Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Благодійники мають право на податкову знижку

13.02.2018

У Головному управлінні ДФС у Житомирській області роз’яснюють, що благодійники, які перераховують кошти неприбутковим організаціям мають право на податкову знижку .

Нормами статті 166.3.2 ПКУ визначено, що платник податку - резидент має право включити до податкової знижки суму коштів або вартість майна, перерахованих у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям у розмірі, що не перевищує 4% суми загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

При цьому, неприбуткові організації - отримувачі благодійних внесків, на дату перерахування (передачі) коштів та майна, мають відповідати умовам, визначеним п. 133.4 ст. 133 (пп.166.3.2 п. 166.3 ст. 166 ПКУ)
Громадяни, які перераховували неприбутковим організаціям благодійні внески та пожертвування та бажають скористатися правом на нарахування податкової знижки, мають право надавати річну податкову декларацію за звітний 2017 рік протягом всього поточного 2018 року (включно по 31 грудня 2018 року). 

Для зручності декларантів на офіційному сайті територіального органу ДФС у Житомирській області функціонує банер «Декларування доходів громадян - 2018 », детальніше за посиланням: http://zt.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan/informatsiyni-povidomlennya/