Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Операції з РРО, які забули вказати в ліцензії

12.02.2018

Відповідно до частини 26 статті 15 Закону №481 при роздрібній торгівлі алкогольними напоями вся готівкова виручка повинна проходити через РРО, які вказані в додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями. Зазначимо, що в додатку до ліцензії вказують перелік РРО та інформацію  про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення, реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які є місці торгівлі. Відомості про такі РРО податкові органи переносять до ліцензійного додатку з відповідної заяви, що подається суб’єктом господарювання.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 24 статті 15 Закону №481 дата взяття на облік у податковому органі цих РРО має бути вказана у заяві.

Слід зазначити, що в  заяві потрібно зазначити і дату початку обліку РРО (КОРО) в податковому органі.

Таким чином, у заяві повинні бути такі дати:

  • зняття з обліку в податковому органі (у зв'язку з виведенням з експлуатації) старого РРО;
  • початку обліку податківцями нового РРО;
  • подання заяви на переоформлення додатка до ліцензії;
  • видачі суб'єкту переоформленої ліцензії з додатком, в якому вказані відомості про новий РРО.

Відповідно до абзацу шостого частини 2 статті 17 Закону №481 передбачено  штраф за проданий алкоголь через РРО або КОРО, який не вказано в ліцензії або невірно вказаний номер розмір складатиме 200 % вартості продукції, реалізованої через такий не зазначений у ліцензії РРО (КОРРО),  але не менше 10 тис. грн..

Рішення про застосування штрафів, передбачених частиною 2 цієї статті, приймають органи ДПС таабо орган, який видав ліцензію на право виробництва і торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.