Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Головному управлінні ДФС у Житомирській області привітали працівників податкової міліції

07.02.2018

З нагоди 20-ї річниці створення податкової міліції та 3-ї річниці створення спецпідрозділу податкової міліції з оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції «Фантом» відбулося святкове зібрання і нагородження офіцерів податкової міліції.

В заході прийняли участь начальник ГУ ДФС у Житомирській області Олександр Лавров, перший заступник начальника ГУ ДФС у Житомирській області Іван Гілета, керівний склад податкової міліції та працівники служби.

Було відмічено, що податкова міліція наразі є надійним засобом захисту економічної безпеки держави. І в наш час потрібно шукати нові методи знищення або легалізації тіньової економіки. Інтелект та аналітика – ось головна зброя сучасного податкового міліціонера. Особлива подяка була співробітникам податкової міліції в складі підрозділу «Фантом», які здійснювали контроль за переміщенням осіб та протидіяли незаконному перевезенню товарів через умовний кордон вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

З нагоди свята працівникам податкової міліції були вручені подяки від В.о. Голови ДФС України Мирослава Продана та ювілейні відзнаки з нагоди 20-ї річниці створення податкової міліції та 3-ї річниці створення спецпідрозділу «Фантом»за участь в антитерористичній операції, а також достроково присвоєні чергові спеціальні звання.

 

Сектор комунікацій

ГУ ДФС у Житомирській області