Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Головному управлінні ДФС у Житомирській області відбулось засідання Громадської ради

18.12.2017

Днями  громадськість Житомирщини провела засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області за участі заступника начальника Головного управління ДФС у області Ірини Свєтяш. Серед запрошених була присутня представник Ради міського відділення Асоціації платників податків Олена Астахова.

Як зазначила заступник начальника Головного управління ДФС Ірина Свєтяш: «Фіскальна служба відкрита до конструктивного спілкування і готова до змін, які необхідні для зручності платників».

Під час засідання ради обговорювались питання щодо реєстрації податкових накладних відповідно до законопроекту № 6776-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» та  удосконалення адміністрування, контролю, обліку  розроблення та впровадження програмного забезпечення  розрахункових операцій.

Фахівці ГУ ДФС у області донесли до громадськості, що фіскальна служба області застосовує усі можливі ресурси задля того, аби платники податків оперативно отримували відповіді на питання, які у них виникають у зв'язку з блокуванням податкових накладних.

Проведений захід засвідчив зацікавленість обох сторін у розумінні, зауваженнях і побажаннях, висловлених представниками громадськості, щодо удосконалення системи моніторингу ризиків та розрахункових операцій.

Підсумовуючи зустріч Голова Громадської Ради - Тетяна Годовська зазначила, що Громадська рада при ГУ ДФС у Житомирській області створена саме для допомоги службі у визначенні проблемних питань. Ми плануємо разом шукати шляхи їх вирішення.

Сектор комунікацій

ГУ ДФС у Житомирській області