Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку року платники Житомирщини поповнили бюджет країни майже на 265 млн. грн. військового збору

07.12.2017

За одинадцять місяців поточного року платниками податків Житомирської області до бюджету сплачено 264,9 млн. грн. військового збору. У порівнянні з відповідним періодом 2016 року надходження зросли на 62,5 млн. гривень, або на 131 відсоток.

Зокрема, найбільші надходження мобілізовано платниками Житомирської ОДПІ - 120,3 млн. грн., Бердичівської ОДПІ – 49,6 млн. грн., Коростенської ОДПІ - 39,0 млн. грн., Новоград-Волинської ОДПІ – 31,9 млн. грн.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Військовий збір, який перераховують на модернізацію та реформування української армії, сплачується у розмірі 1,5% від об’єкта оподаткування, що визначений статтею 163 Податкового кодексу України.

Крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, до об’єктів оподаткування відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

                                                                                                       Відділ комунікацій

ГУ ДФС у Житомирській області