Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

ДФС у Житомирській області: За 9 місяців до зведеного бюджету забезпечено 5,5 млрд. гривень

04.10.2017

Протягом січня-вересня поточного року до зведеного бюджету від платників Житомирщини надійшло 5,5 млрд. грн., що на 1,5 млрд. грн., або на 36,3 відс., більше відповідного періоду минулого року. До державного бюджету забезпечено - 2,4 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 3,1 млрд. гривень.

Також перераховано 2,8 млрд.грн. єдиного внеску, що у порівнянні із відповідним періодом минулого року більше на 0,8 млрд.грн., або 139,7 відсотка.

До держбюджету забезпечено податків понад 0,7 мільярда (в 1,4 раза) більше січня – вересня 2016 року, також і до місцевих бюджетів – на 0,7 млрд.грн. (у 1,3 раза) більше, ніж за відповідний період минулого року.

Найбільшу питому вагу у загальних надходженнях займає податок на доходи фізичних осіб, з початку року якого надійшло понад 3,0 млрд.грн., у тому числі 0,9 млрд.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України та 2,1 млрд.грн. – до місцевих бюджетів.

За девять місяців зібрано понад 1,0 млрд.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів, податку на прибуток 0,2 млрд.грн.

Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів майже 0,4 млрд.грн. єдиного податку, що на 0,1 млрд.грн. більше, ніж за дев’ять  місяців минулого року.

Земельний податок та орендна плата перерахована в сумі майже 0,4 млрд.грн. Також місцеві бюджети отримали понад 0,1 млрд.грн. акцизного податку.

За девять місяців до державного бюджету спрямовано понад 0,2 млрд.грн. військового збору, що на 0,04 млрд.грн. більше проти минулого року.

Відділ комунікацій

ГУ ДФС у Житомирській області