Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Головному управлінні ДФС у Житомирській області відбулось засідання Громадської ради

29.09.2017

Вчора  громадськість Житомирщини провела засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області за участі начальника Головного управління ДФС у області Олександра Лаврова та першого заступника начальника Наталії Новоженіної. Серед запрошених була присутня представник Ради міського відділення Асоціації платників податків.

Під час засідання ради обговорювались питання нарахування земельного податку за землі сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів, ефективність контролю за підакцизними товарами та податкові наслідки з порушених норм законодавства, та ряд інших питань, з якими бізнес-спільнота стикається у своїй господарській діяльності.

Перший заступник начальника - Наталія Новоженіна підкреслила, що впровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ свідчать про суттєве покращення показників з детінізації податку, недопущення формування фіктивного податкового кредиту. Критерії ризиків постійно змінюються. Проводиться системна, послідовна робота з цього напрямку. На засіданнях «круглих столів» у форматі запитань та розгляду конкретних ситуацій, які виникають у платників області надається практична  інформаційно - роз’яснювальна допомога. Набуває практика роботи з платниками податків за галузевим принципом.

Підсумовуючи зустріч Голова Громадської Ради - Тетяна Годовська зазначила, що спільні  дії фіскальної служби в області, бізнесу та громадськості забезпечать дієвий зворотний зв’язок та дадуть можливість узгодити позиції щодо вдосконалення чинного законодавства при формуванні податкової політики. 

Відділ комунікацій

ГУ ДФС у Житомирській області