Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Житомирська митниця ДФС: представники ОБСЄ ознайомились з роботою

14.09.2017

Вчора, 13 вересня 2017 року в міждержавному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Вільча» спільно з митниками та прикордонниками  проведено зустріч із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Під час зустрічі спостерігачі цікавились процедурами проведення митного контролю та митного оформлення товарів.

З метою підвищення рівня обізнаності, представниками Житомирської митниці ДФС ознайомлено спостерігачів з процедурами проведення митного контролю та митного оформлення товарів в пункті пропуску «Вільча», динамікою здійснення вантажопотоку та пасажиропотоку, порядком проходження митного контролю вантажними транспортними засобами, товарами, що переміщуються через пункт пропуску в митних режимах експорт та імпорт.

Необхідно зазначити, з 1992 року Україна стала членом ОБСЕ. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні розпочала свою роботу 21 березня 2014 року, після запрошення  українського уряду, за погодженням 57 країн-учасниць ОБСЄ. Основні завдання місії – вести неупереджений об’єктивний нагляд за ситуацією, пов’язаною з безпекою, за всіма питаннями, пов’язаними з правами людей, сприяння діалогу.