Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податковим агентам - про терміни подання звітності та сплату туристичного збору

31.07.2019

Житомирське управління ГУ ДФС у Житомирській області  нагадує, що відповідно до   пп. 268.7.3 ст.268 ПКУ базовий податковий (звітний) період з туристичного збору дорівнює календарному кварталу.

Форма податкової декларації з туристичного збору затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2015 № 636 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.07.2015 за № 912/27357.

Податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Тобто, граничний термін подання податкової декларації з туристичного збору за I півріччя 2019 року  - 09 серпня 2019 року.

Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням податкових агентів.

Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації.

 Довідково:  За січень - червень  2019 року від платників   туристичного збору, які обліковуються у Житомирському управлінні ГУ ДФС у Житомирській області  надійшло  550 тис.грн.   туристичного збору, що  у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 373 тис.грн. більше.  

Сектор організаційного забезпечення

                                               Житомирського управління ГУ ДФС

                                               у Житомирській області