Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підводимо підсумки Деклараційної кампанії 2019: до сплати нараховано 8, 2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

22.05.2019

До Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області за результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність  подано 3619 декларацій про майновий стан та доходи, що на 35 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 593,8 млн. грн., що на 234,2 млн. грн. більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 8,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб,  що на 1,8 млн.грн. більше, ніж у минулому році та 1,1 млн. грн військового збору, що на 0,2 млн. грн. більше, ніж у 2018 році.  

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад мільйон гривень задекларували 28 громадян з загальною сумою задекларованих  доходів 210,2 млн. гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 3,8 млн. грн. та 0,3 млн. грн. відповідно.

 Звертаємо увагу  платників, що згідно статті 179 Податкового кодексу,  суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року. Крім того, до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року.  На сьогодні 1041  громадян скористалися  правом на отримання податкової знижки. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, складає 2,4 млн. гривень.

 

 

Сектор організаційного забезпечення

                                        Житомирського управління ГУ ДФС

                                        у Житомирській області