Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Приймають участь у кампанії декларування і відомі люди

09.04.2019

В Україні триває кампанія декларування доходів отриманих у 2018 році. Територіальні підрозділи фіскальної служби чекають, насамперед, тих громадян, котрі зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Перш за все, це ті громадяни, які отримали минулого року доходи: від продажу рухомого та нерухомого майна, у вигляді спадщини, доходи від здавання в найм нерухомого майна.

Працівники Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області проводять агітаційну масово-роз’яснювальну роботу щодо декларування доходів серед населення. Долучаються до агітаційної та роз’яснювальної роботи і відомі люди. Вже стало традицією, що відомі артисти та інші діячі культури, мистецтва, спорту одними з перших декларують свої доходи.

Так, виконати свій громадянський обов`язок та задекларувати свої доходи за 2018 рік до Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області завітав  співак і музикант України - Олександр Воєвуцький, який особистим прикладом довів, що сплата податків - це почесний обов'язок кожного громадянина і від своєчасної сплати податків , залежить добробут міста та держави в цілому.       

Житомирське управління ГУ ДФС у Житомирській запрошує громадян задекларувати свої доходи та сплатити податок до бюджету. Декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до територіального органу фіскальної служби за місцем своєї реєстрації до 1 травня 2019 року.

 Сектор організаційного забезпечення

Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області