Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Майбутнім платникам - про кампанію декларування

21.03.2019

Виховання правової та податкової культури у молоді одна з функцій фіскальної служби. Днями для учнів 11-х класів Житомирських міських гімназій № 3 та №23 фахівці Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області провели лекції  на тему: «Оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Основні аспекти кампанії декларування доходів громадян. Порядок оформлення податкової знижки».

Світлана Богатирчук розповіла присутнім, що в Україні до 1 травня ц.р. триває кампанія декларування доходів, отриманих упродовж 2018 року. Територіальні підрозділи фіскальної служби чекають, насамперед, тих громадян, котрі зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Перш за все, це ті громадяни, які отримали минулого року доходи: від продажу рухомого та нерухомого майна, у вигляді спадщини, доходи від здавання в найм нерухомого майна. Крім того, не оминули на зазначеному заході і питання оформлення податкової знижки. Відповідно до статті 166 Податкового кодексу України, фізична особа — платник податку має право включити до податкової знижки фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати на користь вітчизняних вищих і професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. Присутні отримали корисну інформацію про те хто має право на отримання податкової знижки, які документи необхідно мати, куди та у який термін слід подати декларацію про доходи.

Такі заходи будуть проводитися і надалі, адже учні – майбутні студенти та платники податків, повинні орієнтуватися у чинному законодавстві, знати свої права та обов’язки .

Сектор організаційного забезпечення

                                               Житомирського управління ГУ ДФС

                                               у Житомирській області