Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Житомирським управлінням ГУ ДФС у Житомирській області направлено близько 413 млн.грн. єдиного внеску на соціальні потреби

20.03.2019

З  початку року  платники, які знаходяться на обліку у Житомирському управлінні ГУ ДФС у Житомирській області сплатили  близько 413  млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 78  млн.грн перевищила минулорічні надходження. Від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю надійшло 382 млн. грн.; від фізичних осіб - підприємців -  31 млн.грн. єдиного внеску.

Довідково: Максимальна величина бази нарахування єдиного соціального внеску дорівнює 15 мінімальним заробітним платам, тобто, у 2019 році вона становить 62595,0грн. (4173,0 х 15), а максимальний страховий внесок - 13770,90 гривень. Розмір мінімального страхового внеску у 2019 році становить 918,06 грн. на місяць (4173,0 х 22%). Нагадаємо, що єдиний внесок підлягає сплаті в обов’язковому порядку підприємцями, самозайнятими особами, які займаються незалежною професійною діяльністю, членами фермерських господарств незалежно від обраної системи оподаткування, фінансового стану та доходу.

 

Сектор організаційного забезпечення

 

                                                                  Житомирського управління ГУ ДФС

у Житомирській області